Gå direkt till textinnehållet

A.V.O (ungdomar i 8:an, 9:an & gymnasiet)

UNGDOMSGRUPP

Ungdomsgruppen är för tillfället pausad i Carlskyrkan.  Hör gärna av er om ni är ett gäng som vill vara med – eller passa på att haka på i ungdsomkören på måndagar (Varannan måndag, jämna veckor, kl 18.30-20-30) – och på gudstjänster söndagar kl 11.00.

AVO brukar mötas varannan fredag, jämna veckor. En kväll innehåller vanligtvis; Lovsång, andakt, förbön, fika, aktiviteter och häng

Mer info på Instagram avo.carlskyrkan

Välkomna med!

Tveka inte att kontakta Mateusz eller Elsa om du har frågor.

Vi och våra partners använder cookies för att förbättra och personalisera din upplevelse, visa annonser baserade på dina intressen och för att mäta och analysera data. Genom att använda vår webbplats och våra tjänster godkänner du att vi använder cookies som beskrivet i vår Privacy Policy.