Gå direkt till textinnehållet

Stötta vår verksamhet

Vill du vara med och stötta vår verksamhet? Det kan man göra ideellt på flera olika sätt!

Kom och delta på plats

Välkommen att delta på våra mötesplatser och samlingar, se vad som är på gång i Carlskyrkan i vår kalender. 

Vi har olika grupper att engagera sig i

Carlskyrkan är en öppen kyrka, välkommen med dina gåvor och engagera dig i någon del av verksamheten. Läs mer här om våra olika grupper som finns, och vem du kan kontakta för att delta.

Ekonomiskt bidrag

Bidrag till verksamheten eller missionsprojekt som bedrivs kan ske på olika sätt, ett av dem är ekonomiskt bidrag. Var med och stötta oss så att vi kan fortsätta vårt arbete. Alla bidrag tas tacksamt emot.

BG: 981-8220

Swish: 12345 94 289

Servering: 12345 35 555
Avgifter: 12345 35 563

Möjlighet att ge en gåva på plats finns. Det kan man göra via iZettle som finns i foajén.

 

 

Tack för ditt engagemang!

Vi och våra partners använder cookies för att förbättra och personalisera din upplevelse, visa annonser baserade på dina intressen och för att mäta och analysera data. Genom att använda vår webbplats och våra tjänster godkänner du att vi använder cookies som beskrivet i vår Privacy Policy.